E kaluara “e errët” e Afërdita Dreshaj, publikohen fotot kur modelja ishte pa ndërhyrje (Foto)

E kaluara “e errët” e Afërdita Dreshaj, publikohen fotot kur modelja ishte pa ndërhyrje (Foto)

VIDEO | Adelina Ismaili vjen me këngën e re “FOL NIHER”
Biznesmeni shqiptar, supervetura e tij dhe modelja e njohur – pjesë e klipit të muzikantit anglez të xhiruar në bregdetin shqiptar (Foto/Video)
Sasa zhvesh Xhesikën, skena të nxehta mes vajzave (Foto+Video)
Si ta kuptoni se po ju tradhton?

Përpara 8 vitesh, kur Afërdita Dreshaj njihej vetëm si e fejuara e Shpat Kasapit, nuk mund të themi që ka qënë periudha më e bukur e saj.

Ajo ishte thjesht një vajzë elegante, me buzë të holla dhe pa asnjë tipar dallies në fytyrën e saj. Në atë periudhë ishte koha e artë e Shpatit, ku të gjithë vajzat çmendeshin pas pamjes së djalit seksi dhe të ëmbël.

Por kush do e mendonte se falë bisturisë dhe trajtimeve të tjera Afërdita do arrinte të ishte një modele e suksesshme dhe mjaft e paraqitshme.

Ajo sot është shëndrruar në një bjonde seksi, me tipare më të theksuara dhe sigurisht në krah ka një person tjetër. Por “Panorama” ka publikuar disa fotografi të vjetra të 8 viteve më parë të cilat tregojnë dallimin e theksuar që ka pësuar modelja.

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.