E lë foshnjen të luajë me qenin, xhiron pamjet më të tmerrshme në jetën e saj!  (Foto/Video)

E lë foshnjen të luajë me qenin, xhiron pamjet më të tmerrshme në jetën e saj! (Foto/Video)

Pse njerëzit vdesin më 1 Janar më shumë se në çdo periudhë tjetër të vitit?
Nxjerr arushën në shitje në internet, por bariut shqiptar nuk ia merrte mendja se cfarë do i ndodhte
Fjalët që familja mbretërore nuk i përdor kurrë
Britania ndërron ngjyrën e paketave të cigareve në të gjelbër, arsyeja do t’iu befasojë

E ëma kishte lënë foshnjen pranë qenit që të luajë me të dhe kishte marrë telefonin që t’i xhironte.
Mirëpo, ja që ajo xhiroi tmerrin e momenteve më të këqija në jetën e saj, shkruan lajmi.net

Derisa foshnja po i afrohej qenit, në një moment ai e kafshon foshnjen. Kështu, pasojat janë të rënda, nga që i deformohet koka dhe fytyra plotësisht.

Keni kujdes nëse keni një qen në shtëpi, asnjëherë nuk e dini se kur mund të ‘shpërthejë’. /Lajmi.net/

Image may contain: one or more peopleImage may contain: one or more people

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.