E pabesueshme ku kanë përfunduar dy fëmijët e zhdukur nga Shkupi

E pabesueshme ku kanë përfunduar dy fëmijët e zhdukur nga Shkupi

Mjafton vetëm një cigare për t’u shndërruar në duhanpirës
« DEMANT » Arben Labënishti, nuk është kandidat për kryetar të Lëvizjes BESA
Edhe këto dikastere dhe drejtori do ti drejtoj LR-PDSH-ja. Ja emrat
Ndryshime të mëdha pritet të ndodhin sot në LR-PDSH ?!

Dy fëmijët nga lagja Aerodrom e Shkupit të cilët dje janë denoncuar si të zhdukur, janë gjetur shëndosh e gjallë në Gostivar, kanë konfirmuar nga MPB.

Informacioni për zhdukjen e vajzës së moshës 11 vjeçare dhe vëllaut të saj 10 vjeçar u shpërnda në mënyrë të shpejtë në rrjetet sociale, ku u shpërndaheshin fotografi nga dy fëmijët, në të cilën qëndronte apeli dhe numër kontakti nëse ndokush i sheh ato.

Nga MPB dje kanë konfirmuar se fëmijët janë gjetur dhe për këtë është njoftuar babi dhe njësiti për të mitur.

Hetimi, thonë nga policia, do të vërtetoj se si fëmijët nga Shkupi kanë përfunduar në Gostivar, ndërsa do të hetohet nëse ekziston përgjegjësi edhe tek prindërit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.