E pabesueshme: Shpat Kasapin e dërgon e dashura në polici, arsyeja do t’ju habis

E pabesueshme: Shpat Kasapin e dërgon e dashura në polici, arsyeja do t’ju habis

Lind Tuna, publikohet foto e parë e djalit (FOTO)
Irina Shayk, mahnit në Kanë, dy muaj pas lindjes së fëmijës
‘Xhesika’ publikon video nga ndërhyrja estetike në fytyrë (Video)
E kaluara “e errët” e Afërdita Dreshaj, publikohen fotot kur modelja ishte pa ndërhyrje (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi vazhdon të jetë i vetëm, ndonëse kohë pas kohe përflitet për lidhje me femra të ndryshme.

Por, megjithatë, ai thotë se është “single”.

Shpati ishte i fejuar me Afërdita Dreshajn dhe kjo ishte lidhja më publike e më e mediatizuar e tij.

Por, siç kuptojmë, ai e kishte edhe një të dashur tjetër, me të cilën nuk i kishte punët gjatë gjithë kohës në rregull, bile disa herë kishin pasur probleme, shkruan “Kosovarja”.
Siç marrim vesh, Shpati një herë e kishte rrahur të dashurën, e cila e kishte lajmëruar këngëtarin në polici.

Shpati thotë se arsyeja ishte se ajo e gënjente.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.