Edhe Kanal5 i jep shqelm Eftovit

Edhe Kanal5 i jep shqelm Eftovit

Rrëfimi i vrasësit të pasluftës (SPECIALE)
Lëndohet rëndë një person në Shkup
“Më goditi me tullë në kokë, Zoti më shpëtoftë!”, zbardhen mesazhet e Arielës para se ish-i dashuri ta vriste
Kjo është ujdia Maqedoni-Serbi për incidentin me agjentin Goran Zhivaljeviq në Kuvendin e Maqedonisë

Emisioni “Në qendër” i Vasko Eftovit, duke filluar nga kjo javë nuk do të transmetohet në televizionin Kanal 5, mëson Plusinfo.

Menaxhmenti i televizionit kanë vendosur për këtë hap, pasi Eftov injoroi paralajmërimet e shumta që se ai shpesh në emisionin ka shpifur dhe ka fyer, me të cilën rrezikoi reputacionin e kësaj shtëpie të medias.

Kapaku i gjithave ishte emisionin i fundit “Në qendër”, në të cilën Eftov plasoi marrëzi të papara, duke përfshirë edhe pretendimin se Federica Mogherini dhe Hahn janë nën kontroll nga Sorosi.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.