31 C
Skopje
August 13, 2018
Offside

Emery zbulon emrat e tre lojtarëve të Arsenal që mund të shiten në këtë merkato

Sipas ESPN, trajneri i Arsenal, Unai Eemery, ka bërë të ditur se vetëm tre lojtarë mund të largohen nga ekipi gjatë pjesës së mbetur të merkatos së verës.

Ata janë: David Ospina, Joel Campbell dhe Carl Jenkinson. Çdo lojtar tjetër do të qëndrojë, duke përfshirë këtu Welbeck dhe Elneny.

“Topçinjtë” do ta nisin sezonin e ri të dielën në mbrëmje kundër kampionëve në fuqi të Manchester City. Ndeshja do të zhvillohet në “Emirates”, në orën 17:00.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Realizoi ëndrrën “Inter”, Keita: “Icardin e njoh që nga Barcelona, Spalletti më kërkoi me ngulm”

shprehja

Wilder konfirmon praninë e tij në Irlandë, në duelin mes Fury dhe Pianeta

shprehja

Zyrtare, talenti i Milan i bashkohet Sassuolo-s

shprehja