Emri i rrallë që Leonora Poloska i vendosi vajzës

Emri i rrallë që Leonora Poloska i vendosi vajzës

Vetëm katër herë në vit do ta mbushim celularin ?!
Shqiptari nga Krusheva bën veprim human në televizionin maqedon (FOTO)
Befason Ronaldo
Ka filmuar çdo vajzë që e kishte rrahur, dhe tani i ka publikuar pamjet e tmerrshme në internet (Video, +18)

Leonora Poloska dhe Andin Randobrava janë bërë prindër për herë të parë.

Këngëtarja e njohur solli në jetë një vajzë, të cilën e njoftuan menjëherë me publikun duke publikuar fotografinë e parë pak minuta pas ardhjes së saj në jetë.

Çifti i njohur kanë vendosur ta quajnë vajzën Andora dhe u tha se janë inspiruar nga emri i qytetit bregdetar në provincën italiane të Savonës.

Por inspirimi mund të ketë ardhur edhe nga vetë emrat e dy prindërve duke marr shkronjat e para nga emri i Andinit dhe shkronjat e fundit të emrit të Leonorës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.
ARTIKULLI ME I RI