Era shkakton rrëmujë në lagjen Veri të Shkupit (Foto)

Era shkakton rrëmujë në lagjen Veri të Shkupit (Foto)

Njeriu jo nga majmuni, Turqia heq evolucionin nga shkolla
Ambasada e ShBA-ve: Vazhdoni bisedimet për të zgjedhur qeverinë e re
Komuna e Kërçovës nuk do të zbukurohet për Vitin e Ri, mjetet do t`i destinoje për të varfrit
Anketë e re, ja si janë rejtingjet e liderëve dhe partive politike në Maqedoni

Era e fortë që është paraqitur papritmas, ka shkaktuar rrëmujë në lagjen Veri në Shkup, shkruan Gazeta Lajm. Edhe pse nuk ka zgjatur shumë, era ka thyer disa drunj, si dhe ka hedhur në tokë kabllot e telefonisë dhe televizioneve kabllore. Era e fuqishme ka përfshirë vetëm një pjesë të Shkupit.

 

veri3_wm

veri_wm

veri2_wm

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.