Fejohet futbollisti nga Tetova Agim Ibraimi, kjo është përzgjedhja e tij – FOTO

Fejohet futbollisti nga Tetova Agim Ibraimi, kjo është përzgjedhja e tij – FOTO

11 thënie frymëzuese, për të mos u dorëzuar asnjëherë
Zhdukni dhjamin e barkut me këtë pije të thjeshtë (Foto)
Kujdes nëse djersitni natën, këto janë sëmundjet nga të cilat mund të vuani
Të gjitha të vërtetat e ujit të gazuar

Agim Ibraimi futbollisti i cili tani është në qendër të vëmendjes sportive se ku do të transferohet në cilin ekip, ka vendosur që ti jap fund beqarisë. Ai është fejuar këto ditë me Eda Palloshin, një vajzë nga një familje e ngritur dhe e vjetër tetovare. Lajmin në Facebook e ka publikuar babai i Edës, Skender Palloshi ish-kryearkitekti i Tetovës dhe ish zv/ministër i Lidhjes dhe Transportit. Neve nuk na mbetet tjetër përveç se të përgëzojmë çiftin e ri dhe të urojme martesë sa më të shpejtë.Shqipmedia

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.