Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

FOTO | Teuta Krasniqi i bën një dhuratë të pazakonshme Tunës
Rivaliteti mes themeluesve të kompanive italiane: Banderas në rolin e Lamborghinit, Baldwin në rolin e Ferrarit
FOTO | A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?
VIDEO | Mozzik publikon këngën “Kuks”

Fjolla Morina njihet si këngëtare që shpesh publikon poza provokuese në rrjetet sociale.

Mirëpo, gjatë muajit të Ramazanit, duket se ajo ka vendosur të agjërojë. Së paku kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo e ka publikuar një fotografi brenda një xhami, teksa e ka kokën të mbuluar me shami.

“Selamu alejkum. Urime muaji i shenjtë i Ramazanit. InShaAllah do të kemi agjërim të lehtë dhe të pranuar”, shkruan në përshkrimin e videos.

Xhirimi duket të jetë bërë në xhaminë e Sultan Ahmetit (xhaminë e kaltër) në Stamboll. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.