Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

Fjolla e mbuluar xhiron veten në xhami (Video)

Majku publikon një tjetër foto të ëmbël të djalit (Foto)
FOTO| Eni Koçi shfaqet përvëluese në shtrat, do t’iu lë pa gjumë
Rita Ora jep një mesazh për zgjedhjet (Foto)
Dhurata Dora e dashuruar? Ja foto që ngre dyshime

Fjolla Morina njihet si këngëtare që shpesh publikon poza provokuese në rrjetet sociale.

Mirëpo, gjatë muajit të Ramazanit, duket se ajo ka vendosur të agjërojë. Së paku kështu ka lënë të kuptohet përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ajo e ka publikuar një fotografi brenda një xhami, teksa e ka kokën të mbuluar me shami.

“Selamu alejkum. Urime muaji i shenjtë i Ramazanit. InShaAllah do të kemi agjërim të lehtë dhe të pranuar”, shkruan në përshkrimin e videos.

Xhirimi duket të jetë bërë në xhaminë e Sultan Ahmetit (xhaminë e kaltër) në Stamboll. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.