Flet Mijallkov për vitin 2017-të (VIDEO)

Flet Mijallkov për vitin 2017-të (VIDEO)

Kompania “Uka Komerc” bëhet pjesë e platformës digjitale SarajBizinis
“Shpërthime” të fuqishme në Vatikan, disa vetura përfshihen nga flaka (Foto/Video)
Reperi i njohur publikon foto nga xhamia (Foto)
Përleshje në City Mall

Ish-shefi i DSK-së Sasho Mijallkov për TV21 deklaroi se viti 2017 nuk ka qenë shumë i suksesshëm për qytetarët dhe shpreson që viti i ardhshëm të jetë më i mirë në këtë aspekt.

“2017-ta? Nuk ka qenë shumë e suksesshme për qytetarët e Maqedonisë, shpresoj se 2018 të jetë më e mirë, theksoi Sasho Mijallkov për TV21.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.