Forca të mëdha speciale në Saraj, por ja përse?!

Forca të mëdha speciale në Saraj, por ja përse?!

Tragjedi në Strugë, humb jetën një djalë nga Tetova
Makina humbet kontrollin, dy të plagosur, një në gjendje të rëndë
Zgjedhje të reja në Çair?! (DOKUMENT)
“Kandidoj që ta çliroj Sarajin nga okupatorët e BDI-së”

Përballë urës së komunës së Sarajit është vendosur një pikë kontrolli nga ana e forcave të policisë së Maqedonisë, ndërkaq nga ana tjetër në pikë pagesën rrugore është vërejtur konvoj i forcave të armatosura.

Në sy të parë kjo gjendje i ngjanë kohës së vitit 2001, por sipas informacioneve që siguroj “KohaNeës” bëhet fjalë për realizimin e një filmi andaj dhe nuk ka nevojë për shqetësim.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.