FOTO | E bukura Leonora Jakupi si gjithmonë shkëlqen

FOTO | E bukura Leonora Jakupi si gjithmonë shkëlqen

Aurela Gaçe dedikim për bashkëshortin e saj: Faleminderit për çdo gjë
Lind Tuna, publikohet foto e parë e djalit (FOTO)
Kjo është domethënia e veçantë e tatuazheve të VIP-ave shqiptarë (Foto)
Ronaldo merr poza krahas të dashurës tejet seksi (Foto)

Me vite te tëra argëton gjenerata të shumtë me këngët e saja.

Bëhet fjalë për këngëtarën e njohur, Leonora Jakupi ajo e cila shquhet për vokalin e saj të ëmbël, shkruan Indeksonline.

Përveç zërit, Jakupi shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale.

E bukur dhe e veçantë, Leonora duket edhe në paraqitjen e radhës, derisa për look-un e saj është kujdesur Studio “Sellma”.

Kujtojmë se Jakupi aktualisht po shijonë suksesin e projektit më të ri “Pa asnje dyshim”. /Indeksonline/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.