FOTO | E bukura Leonora Jakupi si gjithmonë shkëlqen

FOTO | E bukura Leonora Jakupi si gjithmonë shkëlqen

VIDEO | Enca publikon këngën e parë me “Universal Music”
Të gjitha i patë, por jo edhe vajzën e Jakup Krasniqit në absolventiadë (Foto)
FOTO | Këngëtarja shqiptare “pëlqen” aktorin turk
Kjo është domethënia e veçantë e tatuazheve të VIP-ave shqiptarë (Foto)

Me vite te tëra argëton gjenerata të shumtë me këngët e saja.

Bëhet fjalë për këngëtarën e njohur, Leonora Jakupi ajo e cila shquhet për vokalin e saj të ëmbël, shkruan Indeksonline.

Përveç zërit, Jakupi shquhet edhe për bukurinë e saj natyrale.

E bukur dhe e veçantë, Leonora duket edhe në paraqitjen e radhës, derisa për look-un e saj është kujdesur Studio “Sellma”.

Kujtojmë se Jakupi aktualisht po shijonë suksesin e projektit më të ri “Pa asnje dyshim”. /Indeksonline/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.