FOTO | Kaq shumë nuk e ka ekspozuar gjoksin asnjëherë Leonora

FOTO | Kaq shumë nuk e ka ekspozuar gjoksin asnjëherë Leonora

Arta Nitaj publikon një ‘selfie’ atraktiv, Endriti poston një imazh me një mbishkrim interesant (Foto)
Moment intim mes Sinanit dhe Andrrës (FOTO+18)
Majku publikon një tjetër foto të ëmbël të djalit (Foto)
Arrestohet këngëtarja e famshme serbe (Foto)

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi për këtë fundvit vije tejet e nxehtë.

Paraqitjet e saj së fundit në realizimin e emisioneve festive të fundvitit vije më ndryshe se çdo paraqitje e saj, shkruan GazetaBlic.

Një Leonorë elegante jemi mësuar të shohim zakonisht, por jo edhe një seksi sikurse paraqitet së fundmi.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale ajo shihet duke ekspozuar gjoksin e saj  i cili duket mjaft tërheqës në fustanet aq elegante që vesh ajo.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.