FOTO | Kaq shumë nuk e ka ekspozuar gjoksin asnjëherë Leonora

FOTO | Kaq shumë nuk e ka ekspozuar gjoksin asnjëherë Leonora

FOTO | Vajza nga Shqipëria puth djalin nga Serbia, foto që po trondit rrjetin
FOTO | Kështu e uron Era për ditëlindje Norën
Bebe Rexha provokon fansat me të pasmet e saj bombastike
FOTO | Bebe Rexha e “nxehtë” si dielli, e kaltër si qielli

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar, Leonora Jakupi për këtë fundvit vije tejet e nxehtë.

Paraqitjet e saj së fundit në realizimin e emisioneve festive të fundvitit vije më ndryshe se çdo paraqitje e saj, shkruan GazetaBlic.

Një Leonorë elegante jemi mësuar të shohim zakonisht, por jo edhe një seksi sikurse paraqitet së fundmi.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetet sociale ajo shihet duke ekspozuar gjoksin e saj  i cili duket mjaft tërheqës në fustanet aq elegante që vesh ajo.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.