FOTO | Kështu e uron Era për ditëlindje Norën

FOTO | Kështu e uron Era për ditëlindje Norën

Duda Balje duket bukur edhe me shami (Foto)
Kulla e djegur në Londër, zonë ku u rrit Rita Ora – ky është reagimi emocional i saj (Foto)
Zjarri në Tetovë, 3 ditë zie dhe 2 milionë denarë për familjen Zilbehari
Marina feston ditëlindjen deri në të gdhirë…ja çka ndodhur në festën e saj (Foto)

E ku ka më mirë se sa në një ditë të veçantë siç është ditëlindja të marrësh urime nga motra. Pikërisht ka qenë Era Istrefi ajo e cila së bashku me një fotografi i ka uruar Norës ditëlindjen, shkruan Indeksonline.

“Hej vajza e ditëlindjes, sot është dita jote, është koha të hash ëmbëlsirë të këndosh këngët dhe të luash! Të dua” janë fjalët e Erës në gjuhën angleze për motrën e saj!”, ka qenë mbishkrimi i Erës./Indeksonline/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.