FOTO | Këto bukuroshe shqiptare kanë një të përbashkët

FOTO | Këto bukuroshe shqiptare kanë një të përbashkët

Irina Shayk, mahnit në Kanë, dy muaj pas lindjes së fëmijës
VIDEO | Modelja kosovare po çmend mediat e huaja me format e saj
Arta Nitaj publikon një ‘selfie’ atraktiv, Endriti poston një imazh me një mbishkrim interesant (Foto)
Bebe Rexha më patriote se kurrë, me shqiponjën në mes të Parisit (Foto)

Ato të gjitha janë bërë mami në moshë shumë të re dhe për këtë temë është folur në emisionin Fun Day me moderatore Fatma Methasanin. Këto janë vajzat seksi  që janë bërë mami në moshë të re:

Albërie Hadërgjonaj

Këngëtarja është martuar në moshën 15-vjeçare dhe ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë kur ka qenë 16 vjeç,Agnesën. Dy vite më pas, Albëria është bërë sërish nënë dhe ka lindur vajzën e dytë, Anxhelinën. Sot Albëria është bërë edhe gjyshe.

Eli Fara

‘Unë jam martuar shumë e re dhe jam bërë nënë kur isha vetë fëmijë’, ka deklaruar Eli në një intervistë të sajën. Sot Eli dhe Marina ngjajnë më shumë si dy shoqe sesa si nënë e bijë.

Adrola Dushi

Ajo ishte në kulmin e karrierës dhe sapo kishte fituar kurorën e Miss Univers Albania 2012. Një vit më pas, Adrola solli në jetë fëmijën e saj të parë në moshën 20-vjeçare, I cili quhet Troi. Adrola si sukses të sajin më të madh konsideron djalin e saj.

Bora Zemani

Bora Zemani, prezantuesja e njohur shqiptare, ka një djalë I cili quhet, Arbor. Emir tij eshte shqiptar dhe jo I huaj si dhe bashkim emrash.

Argjentina Ramosaj

Këngëtarja Argjentina Ramosaj ka sjellë në jetë djalin e saj. Këngëtarja e ka quajtur fëmijën e saj të parë Noah./intv.al/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.