FOTO | Lorik Cana publikon një imazh nga fëmijëria, i veshur me veshje kombëtare

FOTO | Lorik Cana publikon një imazh nga fëmijëria, i veshur me veshje kombëtare

Getoar Selimi dedikim të veçantë për nusen e tij (FOTO)
Më në fund reagon Majku pas lindjes së Majlindës (Foto)
Inis Gjoni kërkon 200 mijë euro për videon erotike
Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)

Lorik Cana e ka kujtuar fëmijërinë e tij me një fotografi kur ai ishte në moshën gjashtëvjeçare.

Ajo që vlen të theksohet është se që nga ajo kohë, ish-kapiteni i Kombëtares kuqezi ishte edukuar me frymë patriotike.

Veshjet kombëtare dhe plisi si simbole identifikuese të shqiptarëve janë edhe elementet dalluese të imazhit të publikuar.

“Unë në moshën gjashtëvjeçare. Krenar me plis, shqiptar, dardan. Kosova është Shqipëri”, shkruan në përshkrimin e fotografisë.

Ndërsa në mbishkrim tregohet se fotografia është bërë në Gjakovë në vitin 1989. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.