FOTO | Luana Vjollca tregon gjoksin gjigant

FOTO | Luana Vjollca tregon gjoksin gjigant

“Ndahet Ermal Mamaqi nga Ami, ajo e kap me një tjetër”
Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)
Rita Ora jep një mesazh për zgjedhjet (Foto)
E pabesueshme: Shpat Kasapin e dërgon e dashura në polici, arsyeja do t’ju habis

Prezantuesja e emisionit “Pa limit”, Luana Vjollca ka një stil dhe veshje interesante dhe herë-herë me shije të mirë

Ajo sot ka nda një foto me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku shihet se ngjyra pink është ngjyra e saj e sodit e preferuar, me të cilën do të paraqitet në emisionin në fjalë.

Vjollca nuk duket të ketë qëlluar me veshjen e saj siç vërehet edhe në foton e më poshtme, por kjo është zgjedhja e saj.

Image

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.