FOTO | Luana Vjollca tregon gjoksin gjigant

FOTO | Luana Vjollca tregon gjoksin gjigant

Modelja që sfidon Kim Kardashian për format bombastike
Sasa ia poston videon Xhesikës teksa ajo është me pizhame (Video)
Nike do të sjellë mbulesë sportive për atletet myslimane
Aurela Gaçe dedikim për bashkëshortin e saj: Faleminderit për çdo gjë

Prezantuesja e emisionit “Pa limit”, Luana Vjollca ka një stil dhe veshje interesante dhe herë-herë me shije të mirë

Ajo sot ka nda një foto me ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, ku shihet se ngjyra pink është ngjyra e saj e sodit e preferuar, me të cilën do të paraqitet në emisionin në fjalë.

Vjollca nuk duket të ketë qëlluar me veshjen e saj siç vërehet edhe në foton e më poshtme, por kjo është zgjedhja e saj.

Image

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.