FOTO | Skriver pozon nga shtrati

FOTO | Skriver pozon nga shtrati

E bujshme/ Pamela Anderson kapet duke dalë nga hoteli me djalin e biznesmenit shqiptar (FOTO)
FOTO | Chloe Khan jua bën ditë më të bukur, ja pse!
FOTO | Pushimet nuk i shkojnë mirë Rita Orës, tmerrohet këngëtarja nga ajo se cka i ndodhi në Maldive
Angelina Jolie ka zbuluar se nga cila sëmundje vuan – ja si merret kjo sëmundje, si shërohet dhe cilat janë simptomat

Josephine Skriver nuk e ka problem të pozojë edhe nga shtrati.Bukuroshja e njohur e cila është edhe modele e “Victoria’s Secret”, jo rrallë herë ua bënë me dije fansave të saj se sa forma të mira trupore gëzon.

Skriver poashtu vazhdon të jetë mëse e angazhuar në sfilita e fotosesione të ndryshme.

rgfv

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.