FOTO | Vajza nga Shqipëria puth djalin nga Serbia, foto që po trondit rrjetin

FOTO | Vajza nga Shqipëria puth djalin nga Serbia, foto që po trondit rrjetin

E bujshme/ Pamela Anderson kapet duke dalë nga hoteli me djalin e biznesmenit shqiptar (FOTO)
Një çmenduri, mësoni çmimin marramendës të këmishave të Getit (FOTO LAJM)
E verteta e Pamela Anderson dhe pasanikut shqiptar. Flet personi që i ‘lidhi’
FOTO | Në ditën e tij të lindjes, Ami bën deklaratën më të fortë për Ermalin

Kjo fotografi, që nuk dihet se ku u realizua, tashmë ka tronditur rrjetet sociale.

Një djalë i veshur me bluzë me flamur të Serbisë dhe një vajzë e veshur me bluzë më flamurin kombëtar, kanë realizuar një fotografi, ku shihen duke u puthur.

Këtë fotografi e ka publikuar faqja në Facebook “Die Albaner”, në të cilën janë shkruar shumë komente nga përdoruesit e këtij rrjeti social duke thënë se duhet të jetë një montazh ose provokim për publikun. Se ku qëndron e vërteta ende nuk dihet.

Image

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.