Fotografia e Beyonces shtatzënë thyen rekord, hyn në histori të Instagramit

Fotografia e Beyonces shtatzënë thyen rekord, hyn në histori të Instagramit

Rihanna e quan Trumpin “derr amoral” për shkak të urdhrit ndaj vendeve myslimane
FOTO | A e keni vënë re këtë ndryshim në Instagram-in e Majlinda Zekës?
Nike do të sjellë mbulesë sportive për atletet myslimane
Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)

Tashmë të gjithë e dijnë se Beyonce dhe Jay Z do të behën prindër të binjakëve.

Fotografia që këngëtarja ka postuar është parë, shpërndarë e komentuar aq shumë në rrjetin social Instagram sa që ka thyer edhe një rekord.

Vetëm tetë orë pasi këngëtarja ka postuar fotografinë ka arritur të marrë 6.4 milionë “like” dhe më shumë se 339.000 komente ku vetëm orën e parë ajo ka marrë 2.4 milionë “like” dhe 166.000 komente, transmeton Klan Kosova.

Kjo ka bërë që fotografia e saj të jetë më e pëlqyera në historinë e Instagramit, duke thyer edhe rekordin e mëparshëm që e kishte Selena Gomez e cila kishte 6.3 milionë “like”.

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.