Fotografia që po sfidon njerëzit: Duhet të gjeni një djalë që po i dhuron lule një vajze, në një park! (Foto)

Fotografia që po sfidon njerëzit: Duhet të gjeni një djalë që po i dhuron lule një vajze, në një park! (Foto)

U fut në ujë të ftohtë për të shpëtuar fëmijën, por në fakt ishte diçka tjetër (FOTO)
Momentet e pakëndshme që kanë mundur të ju ndodhin edhe juve (Foto)
Venezuela “vjedh” Despaciton
Doli episodi i ri i Stupcave (VIDEO)

Me Ditën e Shën Valentinit që po afrohet, romantizmi është në ajër për shumë çifte, por sa të aftë jeni kur bëhet fjalë për të kërkuar dashurinë?

Për të gjetur, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, shihni nëse mund ta vëreni djalin e dashuruar duke i dhënë një vajze një buqetë me lule në një “foto mister” të sapopublikuar.
Imazhi, i krijuar nga Groupon si pjesë e fushatës së saj të Shën Valentinit, tregon shumë njerëz, duke përfshirë grupet e miqve dhe çifteve, duke shijuar një ditë në një park, me disa që punojnë ndërsa të tjerët thjesht shtrihen ose shohin një grup që luajnë aty. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.