Funksionar i BDI në Shkup i bashkangjitet LR- PDSH-së! (FOTO)

Funksionar i BDI në Shkup i bashkangjitet LR- PDSH-së! (FOTO)

Vuri prindërit në gjumë dhe më pas u vetëhelmua, flet shoqja e 19-vjeçares
Donald Tusk i shqetësuar për tensionet në Ballkan
Moti, vranësira e rreshje
Kur mafia shqiptare tentoi të pushtojë Italinë

Sevdair Aziri , funksionar i BDI në nivel lokal dhe një ndër aktivistët më me ndikim të BDI-së në degën Shuto Orizares si dhe aktualisht nënkryetar i komunës së Shuto Orizarës në facebookun e tij ka ftuar miqtë e tij që të marrin pjesë në kuvendin zgjedhor të degës së LR-PDSH të kësaj komune.

Ai ka ftuar për masovitet për të formalizuar degën e Shuto Orizares.

Sevdair Aziri ka qenë një ndër aktivistët më aktiv të BDI-së në këtë degë, i cili tani ka vendosur të rreshtohet në radhët e LR PDSH-së duke i dhënë mbështetje të fuqishme këtij subjekti si dhe liderit Ziadin Sela. (INA)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.