Geta Beça sërish pjesë e kampionatit botëror për fitnes

Mbyllet finalja, ky është kampioni i ri i Kosovës në futsall
Rexhepi thumbon disa kampionë të vetshpallur: Me gënjeshtra dhe gënjeshtar rrënohet sistemi
Parisi do të organizojë Lojërat Olimpike Verore më 2024, Los Anxhelos në vitin 2028
Karaqi në “Top 10” karateistët më të mirë në botë


Geta Beça sërish pjesë e kampionatit botëror për fitnes
Bodybuildierja Geta Beça na ka bërë të ndihemi krenar duke fituar vendin e parë në çdo garë që merr pjesë ajo, por si duket nuk po ndalet me kaq. Ajo pas verës do të zhvillojë edhe dy gara të rëndësishme për karrierën e saj.

Fituesja e medaljes së artë për titullin “Fitness Physique”, të cilin e mori vitin e kaluar në Budapest, Geta Beça në një intervistë për KosovaPress tha se në shtator dhe dhjetor të këtij viti do jetë pjesë e dy garave të radhës……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.