Gjëja e parë që meshkujt shohin tek një femër

Gjëja e parë që meshkujt shohin tek një femër

Mbajeni dorën drejt, ngreheni gishtin tregues dhe shikoni çfarë ndodhë
Ku duhet të hidhni në të vërtetë parfumin?
Fejohet futbollisti nga Tetova Agim Ibraimi, kjo është përzgjedhja e tij – FOTO
Foshnja e lindur 450 gr sfidon parashikimet e mjekëve (FOTO)

Tërheqja është një mister. Por një sondazh i realizuar sëfundmi është përpjekur për ta bërë disi më të kuptueshme këtë të fundit dhe ka zbuluar se cila është gjëja e parë që meshkujt vërejnë tek një femër.

Revista “Women’s Health” pyeti 6500 meshkuj të revistës “Men’s Health”, ndjekës në Twitter, se cila është gjëja e parë që shohin tek një femër.

Kështu, me 38 përqind të votave, gjëja e parë që një mashkull sheh tek një femër rezulton se është fytyra.

Në vend të dytë janë të pasmet, me 34 përqind, në vendin e tretë është gjoksi, me 18 përqind dhe më pas këmbët, me 10 përqind.

votimi-meshkujve

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.