Gjendet një trup i pajetë në Shkup

Gjendet një trup i pajetë në Shkup

Ivanovski: Në këtë shekull në Maqedoni nuk arritëm të bëjmë regjistrimin e popullsisë
Nje i plagosur me armë zjarri në Ferizaj
PSP heton llogarit bankare të ish zyrtarëve të VMRO-së
Media austriake: Shansi i shkurt i Zaevit dhe perspektiva e vetme e shqiptarëve, ja pse erdhi deri te mos bashkëpunimi i Lëvizjes BESA me BDI

Trupi i 78-vjecarit pa shenja jete është gjetur mbrëmë në Shkup në rrugën “Anton Panov”.

Siç ka njoftuar policia, i ndjeri S.J nga Probishtipi, është gjetur nga nipi i tij.

Ai në fyt ka qenë i prerë, ndërsa në afërsi të trupit të tij janë gjetur gjurmë të gjakut dhe thikë. Hetim në vendngjarje kanë kryer ekip i SPB Shkup.

Me urdhër të Prokurorit Publik trupi i të ndjerit është dërguar në Institutin për mjekësi ligjore për obduksion.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.