Gjendet trup i pajetë në lumin Vardar (FOTO)

Gjendet trup i pajetë në lumin Vardar (FOTO)

87% e votave të numëruara, ja rezultatet (FOTO)
Aksidentohet në SHBA familja nga Maqedonia, vdes një grua
Tronditet Maqedonia: Në tre aksidente vdesin 6 persona dhe lëndohen rëndë disa të tjerë (VIDEO)
“Po vdes se ti po shkon”, zbulohet letra e të riut shqiptar për të dashurën 17 vjeçe (Foto)

Në vendin e quajtur ‘Llaka e epërme’, në ujërat e lumit Vardar, dje rreth orës 14:20 është gjetur trupi i pajetë i një burri, përcjell Aktuale.mk.

Është konstatuar se bëhet fjalë për A.N.(77) i cili është lajmëruar si i zhdukur më 4 dhjetor vitin e shkuar. Trupi it ë ndjerit është dorëzuar për obduksion./Aktuale.mk/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.