Godet dy këmbësorë me veturë, njëri vdes nga lëndimet

Godet dy këmbësorë me veturë, njëri vdes nga lëndimet

Rama, përplasje të ashpra me gazetarët (Video)
“TIKA ka dhënë kontribut për zhvillimin e Shqipërisë”
FOTO | Iftar përpara objektit të xhamisë së rrënuar në Serbi
Austria ndalon me ligj burkën dhe mbulesën

Është arrestuar një person në fshatin Vitomiricë në Pejë pasi që i njëjti gjersa ishte duke drejtuar veturën e tij, ka goditur dy këmbësor.

Si pasojë, njëri nga viktimat për shkak të lëndimeve ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes, ndërsa viktima tjetër është dërguar për tretman mjekësor në spitalin e Pejës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.