Guardiola – Sanchez, shikoni çfarë ka ndodhur

Guardiola – Sanchez, shikoni çfarë ka ndodhur

Ja kur do t’i votojnë zv/ministrat dhe sekretarët shtetëror, garë e madhe për këto poste
Arkitektët shqiptarë që ndërtuan monumentet më të mëdha të Perandorisë Otomane (Video)
Sela dhe Taravari takim me përfaqsuesit e SHBA -ve
Shkup-Veri, dëmtohen gomat e mbi 30 veturave

Manchester City nuk dorëzohet për Alexis Sanchez.

Pep Guardiola iu ka kërkuar drejtuesve të klubit transferimin e kilianit në janar, përcjellë “Lajmi.net”.

Guardiola ka hequr dorë nga mbrojtësi Virgil Van Dijk, i cili kaloi te Liverpooli për 75 milionë funte.

Katalunasi e do me çdo kusht Sanchezin në ekip që nga janari.
Arsenali kërkon 35 milionë funte, por Sanchezit i skadon kontrata në verë dhe mund të largohet me parametra zero.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.