Hapet pres qendra, gjurmët e gjakut ende të freskëta (FOTO)

Hapet pres qendra, gjurmët e gjakut ende të freskëta (FOTO)

Shpërthen gazetarja, i lëshon “bombë” të fortë Zaevit! (Foto)
VIDEO | Vërshimet dëmtojnë sërish Porojin
PDSH- ja mund të garojë me këtë kandidat në Likovë
Plagoset fëmija 3 vjeç nga urbani në Tiranë, nëna rrëfen: Po e çoja në kopësht, por…

Përfundimisht janë hapur dyert e pres qendrës dhe po punohet intensivisht që të vihet në funksion të sërishëm pas ngjarjeve të 27 prillit. Gjurmët e gjakut janë ende të freskëta, raporton SHENJA.

Kujtojmë më 27 prill deputetë dhe gazetarë u sulmuan nga huliganët të cilët u futën në Kuvend pas zgjedhjes së Talat Xhaferit për kryetar të Kuvendit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.