Hiti i rradhës nga Noizy dhe Ermal Mamaqi (FOTO)

Hiti i rradhës nga Noizy dhe Ermal Mamaqi (FOTO)

Një grup shqiptarësh arrijnë majën më të lartë në Rusi dhe Evropë
Gjeti kohën më të papërshtatshme, për të lëvizur ndërmjet dy shkëmbinjve (Video)
A po e vëreni ndryshimin në Parlament, sa i takon VMRO-së?! (FOTO)
Rasti “Monstra”, nëna Ibadete mallkon gjykatën dhe policët që nuk e lanë ta përqafoj djalin për disa sekonda (Video)

Edhe pse janë të dy në fusha të ndryshëm dhe ndoshta jeta që bëjnë ka një diferencë të madhe, Noizy dhe Ermal Mamaqi ndajnë një miqësi shumë të mirë.

Këtë herë janë shfaqur bashkë në Sarandë dhe njëri po pi birrë dhe tjetri ujë.

Por mesa duket kaq i ka mjaftuar Ermalit që të bëjë humorin e tij të zakonshëm.

Ai ka modifikuar këngën e fundit të Noizyt “100 kile” duke e përshtatur me foton.

“New Hit coming Soon…
Eci rond ti mos e krruj
s’bejm transport po s’beri buj
puna paster s’ka te huj
birr uj, birr uj, birr uj…,”-shkruan Ermali krahas fotos.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.