I deklaroi dashuri, më pas tentoi ta përdhunojë 17 vjeçaren

I deklaroi dashuri, më pas tentoi ta përdhunojë 17 vjeçaren

Arrestohet banori i Gostivarit, ka bërë 75 vepra penale dhe ka ikur nga burgu
Vidhet shtëpia e një gazetari të njohur në Shkup
Shqiptarët në pritje të pensioneve sociale. Ja kur do realizohet
Skandal në Bërvenicë: Në sy të policëve rrihet shqiptari dhe kërcënohet me vdekje nga pronarët maqedonas (VIDEO)

Me datë 20.05.2017 në stacionin policor në Vinicë, personi O.D (37) ka paraqitur rastin se një ditë më parë me datë 19.05.2017 rreth orës 13.00 në oborrin e tij ka ardhur T.S (21) nga Vinica dhe ka filluar ti deklarojë dashuri vajzës së tij 17 vjeçare, njofton Portalb.mk.

Sipas policisë, pasi që vajza i ka thënë se ajo nuk e ndjen të njëjtën për këtë person ai e ka grabitur dhe e ka dërguar në objektin e Stacionit Meteorologjik të Vinicës, në largësi 100 metra nga shtëpia e tij. Aty ka tentuar ta përdhunojë vajzën.

Në ora 07.30 të mëngjesit të nesërmen e ka kthyer në shtëpinë e prindërve. Vajza është dërguar në spitalin e Vinicës ku është vërtetuar se nuk ka pësuar përdhunim ndërsa policia punon për zbardhjen e plotë të rastit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.