Instagram po teston një veçori të re (FOTO)

Instagram po teston një veçori të re (FOTO)

VIDEO | Prodhuesi i parë i telefonit të mençur mbush 20 vjet në treg
Truku që ka ngazëllyer Internetin: Si mund të punojë teledirigjuesi nga largësia pa bateri (Video)
Njihuni me 81-vjeçaren nga Japonia që krijoi një aplikacion për Iphone
E mbani mend Nokia 3310? Rikthehet në versionin modern

Instagram është duke krijuar një format të standardizuar, i cili do t’ua bëjë të qartë të gjithëve kur një postim është paguar nga ndonjë reklamues.

Këto nuk janë reklama të cilat bizneset i blejnë direkt nga Instagram, por reklama të cilat bëhen nga të famshmit, të cilët paguhen nga reklamuesit për t’i promovuar produktet e tyre tek ndjekësit.

Kjo është një fushë në të cilën kompani të mëdha mediale dhe teknologjike janë të interesuara shumë, transmeton Gazeta Express.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.