Isen Shabani krah për krah me protestuesit, kundër bastoreve sportive në Komunën e Vrapçishtit (Foto)

Isen Shabani krah për krah me protestuesit, kundër bastoreve sportive në Komunën e Vrapçishtit (Foto)

Menduh Thaçi dhe deputeti Dauti në piknik, aktivistët të demotivuar
Lëkundet Ohri e Struga, tërmeti prej 4.1 ballë
Familjari i të dënuarit në rastin “Monstra apel Zaevit: Vendos gishtin në kokë, premtove drejtësi (VIDEO)
Komentuesit tallen me Armend Ibrahimin në FB

Gjat ditës së sotme, banorët e komunës së Vrapçishtes kanë protestuar kundër bastoreve sportive të cilët kohëve të fundit thauj se në çdo cep lagjeje janë hapur.

Në mesin e protestuesve shifet edhe kryetari i komunës së Vrapçishtes Isen Shabani i cili edhe gjat fushatës premtoi që do të ndërmarë iniciativë për mbylljen e bastoreve.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.