Ish bodigardi i Gruevskit ka ikur nga burgu i Idrizovës, ja emri dhe fotografia e tij! (Foto)

Ish bodigardi i Gruevskit ka ikur nga burgu i Idrizovës, ja emri dhe fotografia e tij! (Foto)

Xhamia në Van është një simbiozë e tre stileve arkitekturore
Kumanovari e rreh farmacistin e bën për në spital të Shkupit, veç pse nuk i dha “diazepam”
Policia arrinë të futet në Kuvendin e Maqedonisë (Foto)
Nuk iu hap parashuta, vdes gjatë hedhjes parashutisti (Video, +18)

Ish truproja e kryeministrit Nikolla Gruevski, Igor Spasov, i cili është dënuar për vrasje, mbrëmë ka ikur nga burgu i Idrizovës, shkruan dosie.com.mk. sipas këtij portali, Spasov në ora 2 pas mesnate vetë është kthyer në burg, në gjendje të dehur, transmeton Gazeta Lajm.

Ai është i dënuar me 14 vite e 6 muaj burg për vrasjen e Martin Neshkovskit. Spasov tre vite para kohe është transferuar në pjesën e hapur të burgut, prej ku të burgosurit munden shumë më lehtë të ikin.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.