Ja çka bëjnë në banjo Xhesika dhe Sasa e ‘O sa mirë’ (Foto)

Ja çka bëjnë në banjo Xhesika dhe Sasa e ‘O sa mirë’ (Foto)

Rivaliteti mes themeluesve të kompanive italiane: Banderas në rolin e Lamborghinit, Baldwin në rolin e Ferrarit
VIDEO | Modelja kosovare po çmend mediat e huaja me format e saj
Paparacët kapin momentin kur këngëtares së njohur i shihen… (FOTO)
Ja si e uron Ermali gruan e tij për ditëlindje (Foto)

E qe nga atje, aktoret kosovare Adriana Matoshi dhe Arta Nitaj, po publikojnë pamje disa prej të cilave janë shumë interesante, shkruan lajmi.net

Në një prej tyre, dyshja shihen se janë në banjo.

Përderisa Arta xhironte dhe kërcente me muzikë, Adriana kishte në dorë një tharëse flokësh dhe bënte sikur po realizonin ndonjë klip.

Që të dyja dukeshin mjaft qesharake./Lajmi.net/

18685679_2306374589588029_1409448766_n

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.