Ja kush do ta zëvendësoj “Xhesikën” në “O sa mirë”

Ja kush do ta zëvendësoj “Xhesikën” në “O sa mirë”

Dëbohet nga mbrëmja e maturës, shkaku i fustanit! (FOTO)
“Ndahet Ermal Mamaqi nga Ami, ajo e kap me një tjetër”
Nuk do ta besoni sa paguhet Arjan Çani tek ‘Your Face Sounds Familiar’
FOTO | Teuta Krasniqi i bën një dhuratë të pazakonshme Tunës

Si çdo sezon tjetër edhe në sezonin e ri seriali “O sa mirë” ka paralajmëruar shumë risi.

U përfol se ndër ndryshimet që do të bëhen në episodet e reja është edhe largimi i aktores Artas Nitaj, e cila në serial luante rolin e “Xhesikës”.

Express Rozë mëson se largimi i saj do të ndodhë vërtetë dhe ajo do të zëvendësohet nga dy aktore të reja, të cilat janë binjake.

Xhesika nuk do të jetë pjesë e serialit në sezoni e ri por rikthimi i saj më vonë është i mundshëm./GazetaExpress/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.