Ja me cilin politikan shoqërohet Gold Ag (foto)

Ja me cilin politikan shoqërohet Gold Ag (foto)

Në sa arrin numri i përdoruesve të Facebook (VIDEO)
Vëren vrimë të çuditshme në liqen, fut dronin brenda saj dhe kap pamje mahnitëse
Adoleshentja përjashtohet nga shkolla për shkak të një bluze, arsyeja është thjesht bizare (Foto)
10 profesionet që ju bëjnë të shtoni peshë!

Reperi i njohur Gold AG është gjithnjë shumë i përfolur në mediat vendore.

Shpesh ai është bërë temë lidhur me këngët e tij patriotike, ose që transmetonin mesazh revolte.

Jo pak herë kemi pasur rastin ta shohim me këngë kundër politikanëve, e në disa raste edhe të fotografuar pranë tyre. Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet së bashku me deputetin e Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimin.

Ky i fundit u bë temë në media gjatë ditëve të fundit, lidhur me një deklaratë tij për gazetën “Zëri”, ku tha se partia e tij do ta votojë shfuqizimin e Gjykatës Speciale në Kosovë.

Në ‘selfie’-n që Goldi ka publikuar në InstaStory, ata shfaqen shumë të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit, teksa duket se ruajnë një miqësi të mirë.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.