Ja me sa vota dallim Blerim Bexheti e fitoi Bashkim Bakiun në Saraj

Ja me sa vota dallim Blerim Bexheti e fitoi Bashkim Bakiun në Saraj

Thaçi: Tri gjërat e mira që sollën Zgjedhjet në Shqipëri
Si ndodhi dje incidenti në Qeveri, kur gazetari bëri sherr para Zaevit dhe Dimitrievit (FOTO)
Zaev udhëton drejtë Shqipërisë
Këtë natë pritet që të ndeshet ajri i ftohtë me të nxehtin

Kanidati i Bashkimit Demokratik për Integrim në Saraj Blerim Bexheti ka shpallur fitoren bindëse të tij me diferencë prej 900 vota ndaj kundërkandidatit të tij Bashkim Bakiu.

Blerim Bexheti ka fituar bindshëm kundër kandidatit të BESËS, Bashkim Bakiu i cili u mbështet edhe nga Aleanca për shqiptarët.

Blerim Bexheti përmes linjës live ka theksuar se BDI ka fituar me 8877 vota kundrejt kundër kandidatit me 7720 vota.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.