JA PERSONA TË MASKUAR NË KUVEND QË VËZHGONIN DHE NË DISA RASTE NDËRHYNIN (VIDEO)

JA PERSONA TË MASKUAR NË KUVEND QË VËZHGONIN DHE NË DISA RASTE NDËRHYNIN (VIDEO)

Në këto komuna shqiptare do të ketë sot votim
Lajm i Fundit/ Shqiptari nga Shkupi i jep dajak sulmuesit të Zijadin Selës në burgun e Shutkës
Pamje nga aksidenti ku humbi jetën çifti shqiptar, makina është bërë copë (VIDEO)
Lajm i mirë për Shkëndijën në shortin e Europës

Persona të maskuar, ndër të cilët shihet edhe njëri si i dyshuar si organizator, duke lëvizur në Kuvend, por duke dhënë urdhëra dhe duke vëzhguar situatën e dhunës së egër. Ai shihet se në disa raste ndërhyn, duke kërkuar që të ndërpritet dhuna, pasi që mjaftueshëm ishin rrahur deputetët.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.