Ja si duket Beyonce pas lindjes së binjakëve! (FOTO)

Ja si duket Beyonce pas lindjes së binjakëve! (FOTO)

“Bon-Bon” i Era Estrefit në Hollywood
Çfarë ka bërë Justin Bieber nuk do ta besoni!
Ronaldo si asnjëherë më parë (FOTO)
Zaimina çmend me foto në Instagram (FOTO)

Beyonce është bërë nënë e binjakëve Rumi dhe Sir, në më pak se dy muaj. Por mbretëresha e  muzikës,  nuk ka turp të ekspozojë trupin e saj pas lindjes. Madje Bey, është në top formë!

Pasi mori pjesë në koncertin e Kendrick Lamar, Beyonce postoi një foto në rrjetin social Instagram, ku dokumentoi veshjen e saj!
Që pas lindjes së binjakëve në muajin Qershor, mbretëresha Bey nuk e ka lënë pas palestrën. Dhe ja, puna e saj po paguhet.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.