Ja si e parkon veturën dhe shkelë ligjin kryetari i kësaj komune në Shkup (FOTO)

Ja si e parkon veturën dhe shkelë ligjin kryetari i kësaj komune në Shkup (FOTO)

Taravari: Ja qëndrimi dhe kushtet e Aleancës në bisedimet për Qeverinë e re (VIDEO)
Njerëzit e Ivanovit kacafyten me serbët
Gruevski flet për atentatin ndaj tij dhe atentatin e sotëm ndaj Todorovit
Vjedhje e rëndë ari në Bogovinë të Tetovës

Në këtë mënyrë duke shkelur rregullat e komunikacionit, ky kryetar komune ka parkuar veturën zyrtare. Bëhet fjalë për kryetarin e komunës së Gjorçe Petrov, Sokol Mitrovskin.

Ai në kahje të kundërt ka parkuar makinën zyrtare, duke bllokuar edhe komunikacionin. Ndaj këtij rasti duhet të reagojë MPB.

Në rast se ndonjë qytetar do të parkonte kështu makinën do të dënohej me 500 euro gjobë dhe konfiskim të patent shoferit për disa muaj. (INA)

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.