31 C
Skopje
August 13, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Jeni ndarë nga i dashuri këtë verë? Asgjë s’është rastësi, zbulojeni tani

Stina e verës është koha më e nxehtë si edhe një nga muajt më të rrezikshme që mund të kalojë një çift. Për ata që ende nuk jetojnë bashkë është një sfidë e vërtetë, pasi pushimet me familjet e tyre i distancojnë.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Draft-statuti i Asociacionit ende s’është dërguar në Bruksel

shprehja

Pikëllimi i nënës-balenë me të voglin e ngordhur! (Foto)

shprehja

Riker: Referendumi është mundësi e mirë që të qytetarët të tregojnë se janë për të ardhmen pozitive të Maqedonisë

shprehja