Kampionet e vaterpolit bëhen heroina, shpëtojnë nga mbytja 3 plazhistë

Kështu duket njeriu më i fortë në Kosovë
Rooney mbetet jashtë listës së Anglisë
Më 14 shtator, KOK-u organizon Panairin e Sportit
Vajza e Schumacher ndjek hapat e të atit, fiton konkursin e kalërimit


Kampionet e vaterpolit bëhen heroina, shpëtojnë nga mbytja 3 plazhistë
Tri notare të kombëtares italiane të vaterpolit janë kthyer në heroina, duke u shpëtuar jetën 3 personave, që kishin hyrë për t’u larë në det. Elisa Queirolo, Rosaria Aliello dhe Alexandra Cotti po pushonin në plazhin e Borgo Marina (Imperia), pak orë pas ndeshjes miqësore që kombëtarja “azzurre” luajti me Greqinë. Tri notaret, kanë parë një punonjës të plazhit që kërkonte ndihmë për të shpëtuar tri pesona që kishin hyrë thellë në det edhe pse ai ishte me……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.