Kandidatët e BDI-së për komunën e Tetovës

Kandidatët e BDI-së për komunën e Tetovës

Sela nuk i pranon rezultatet zgjedhore, ka pasur ryshfet dhe shantazhe të votuesve
Janeva: Hetojmë krim financiar në Çeki, Greqi Britani dhe Holandë
Plani i 170 agjentëve të Putinit dhe Serbisë për trazira në Maqedoni dhe Kosovë
Pamjet e vrasjes / Baba i tre fëmijëve u vra duke lëvizur me biçikletë

Bashkimi Demokratik për Integrim ka filluar përgatitjet intensive për zgjedhjet lokale, të cilat pritet të mbahen në tetor të këtij viti.

Ali Ahmeti, së bashku me kryesinë e ngushtë janë duke kalkuluar emrat e personaliteteve të cilet do të marrin pjesë në këtë garë.

Agjencia e lajmeve INA mëson se, për komunën e Tetovës nga rradhët e BDI-së janë duke u përfolur dy kandidatë serioz, të cilat gëzojnë edhe mbështetjen e degëve dhe nëndegëve të partisë.

Emrat e përfolur janë, Xhevat Ademi, dhe një bashkëpunëtor I afërtë i Hazbi Likës, që gëzon mbështetje të fuqishme nga dega dhe popullata në përgjithësi. (INA)

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.