Kastriot Myftaraj ofendon Tetovarët: Ju jeni hordhi arabe

Kastriot Myftaraj ofendon Tetovarët: Ju jeni hordhi arabe

Tragjedi në Gostivar, të hënën vdiq baba, sot djali 24 vjeçar
Pedofili kishte udhëtuar mbi 100 milje që të takohet me një vajzë të mitur, në vend të saj u shfaqen policia që kishte hapur llogarinë e rrejshme (Video)
Oficeri serb tentoi të përdhunojë shqiptaren, sot sëpata që i preu kokën është simbol i fshatit
Dosjet tregojnë se dramat e Jugosllavisë e mbajtën CIA-n të zënë me punë

Publicisti shqiptar Kastriot Myftaraj, i cili njihet publikisht per urrejtjen kronike ndaj muslimaneve – shqiptar dhe joshqiptar, sot e ka deshmuar se eshte kokrra e pafytyresise.
Ne nje status te publikuar ne Facebook, djemte e klubit futbollistik “Shkendija” i quan “hordhi arabe”, dhe i ofendon ne menyren me te ulet.

Ne nje status te gjate e plot ver, Kastriot Myftaraj shprehet pervec tjerashL

“As në Tetovë e në Pollog nuk e keni vendin, por andej kah Anadolli, kah Hexhazi. Turpëruat emrin “Shqiptar”, turpëruat flamurin kombëtar shqiptar, turpëruat ngjyrat kombëtare shqiptare o arabë shqipfolës!

O priteni Skënderbeun kuqezi në fushë o hordhia islame tetovare e Lazim Destanit, e keni te “Milani”, dhe do t’ u japë pesë goditje me shpatën e vet, nga një për çdo falje namazi ditore, domethënë pesë gola.

Të shohim sa do t’ u ndihmojë Allahu meqënëse iu mburrët italianëve të krishterë me xhamiat e vjetra të Tetovës.”

/MESAZHI/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.