Katër të lënduar afër Gostivarit – (VIDEO)

Katër të lënduar afër Gostivarit – (VIDEO)

Serbët hynë në Maqedoni (Foto)
Nervozohet Vesel Memedi me Ziadin Selën. LR-PDSH falsifikon logon e ASH-së
Taravari jep llogari për 50 ditëshin e tij si ministër
LLATAS DHE IVONA DUAN T’U KTHEHEN PASAPORTAT – PPS KËRKON PARABURGIM (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës në dalje të Gostuvarit ka ndodhur aksident trafiku.

Sipas policisë me këtë rast lëndime kanë marrë katër persona, prej të cilëve njëri pasi që ka marrë ndihmës e parë në Spitalin e Gostivarit është sjellur në Tetovë, transmeton Televizioni Koha,

Nga policia informuan se në aksident kanë marrë pjesë dy vetura edhe atë BMW X3 me targa të Tetovës e drejtuar nga 40 vjeçari Zh.M nga Tetova dhe vetura Llada e drejtuar nga 39 vjeçari M.J nga Bërvenica. Në këtë aksident lëndime morrën dy vozitësit dhe dy bahskudhëtarët në BMË. Të gjithë u dërguan në Spitalin e Gostivarit, kurse pas marrjes së ndihmës së parë ata u lëshaun për mjekim shëtpiak, kurse vetëm njëri prej tyre është sjellur në SPitalin Klinik të Tetovës ku mbahet për shërim të mëtejshëm.

Dëmi është vlerësuar rreth 200 mijë denarë, kurse shkak për këtë aksident ka qenë mospërshtatja e shpejtësisë me kushtet në rrugë dhe shpejtësia. /Tv Koha/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.