Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)

Këngëtari shqiptar i ftuari special në ndejën e Prince-Boatengut (Foto)

Të gjitha i patë, por jo edhe vajzën e Jakup Krasniqit në absolventiadë (Foto)
FOTO | Rebel a.K.a UniKKatil përshëndet nga Prekazi
Dhurata Dora e dashuruar? Ja foto që ngre dyshime
FOTO | Motrat Kardashian e ‘ndezin’ Kosta Rikën

Albert Stanaj ka qëndruar në kontinentin evropian.

Ai, fillimisht ishte pjesë e spektaklit të zbulimit të talenteve “The Voice of Albania” ndërsa më pas ka udhëtuar për në Itali.

Stanaj ka qenë mbrëmë i ftuar për të performuar në një event shumë privat të futbollistit KevinPrince Boateng, transmeton Telegrafi.

Mesfushori i dikurshëm i Milanit, i cilit tashmë luan për Las Palmas, ka zgjedhur shqiptarin për të performuar këngën ‘Romantic’, me të cilën u kurorëzuan vitin e kaluar në ceremoni të ngushtë familjare.

Vlen të theksohet se të pranishëm kanë qenë shumë futbollistë si dhe ylli italian i muzikës, Eros Ramazotti.

Kujtojmë se Stanaj ka kënduar kohë më parë edhe në ndejën e mikut dhe mikeshës, Chris Brown, gjegjësisht Jennifer Lopez. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.