Kërcen në pishinë njeriu më i fortë në Kosovë, por provokon të tjerët

Në radhë spektakli në Ferizaj
Lajçi me rezultat historik
Sërfisti Mick Fanning sulmohet sërish nga peshkaqeni
Rrahmani fiton medaljen e artë


Kërcen në pishinë njeriu më i fortë në Kosovë, por provokon të tjerët
Bujar Muli njihet me fuqinë  tij, që e ka dhunti nga Zoti! Njihet me fuqinë  tij që frenon veturat pavarësisht sa i jep gaz, po ashtu çon me shpinë lart edhe traktorin dhe bile një vajzë bukuroshe me post gazetare me një dorë e kishte mbajtur lart! Muli kësaj here kërcen edhe në pishinë dhe madje e provokon edhetë tjerët.

“Ik dallëndyshe shqiponja po vjen”, shkruan Muli. Të gjithëve iu bëri me dije se ai ka mjeshtri edhe në not, duke e quajtur veten Shqiponjë!

Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.