Kërçovari e gjen të vdekur prindërin në hyrje të shtëpisë

Kërçovari e gjen të vdekur prindërin në hyrje të shtëpisë

E FRIKSHME, PËRHAPET ZJARRI NË PYJET MBI KONDOVË (VIDEO)
Shikoni se si rrëfehet 17 vjeçari nga Kumanova që vazhdon të luaj “Balenën Blue”?!(VIDEO)
Gjendet pa shenja jete trupi i një burri në Shkup
Ja kur Sela pritet të rikthehet në politikë

Gjatë ditës së djeshme në oborrin e shtëpisë familjare në rrugën “Kuzman Josifovski Pitu” në Kërçovë, më saktësisht në derën hyrëse është gjetur i vdekur S.P.G (81)

I ndjeri është gjetur nga djali i tij M.P.G dhe ka qenë në pozitë të shtrirë me fytyrë kah toka. I njëjti ka qenë me lëndim në pjesën e kokës me gjurmë të gjakut.

Hetim në vendngjarje kanë kryer Prokuror Publik dhe ekip hetues i stacionit policor Kërçovë.

Pas urdhrit të Prokurorit Publik trupi i të ndjerit është dërguar për obduksion.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.